Bağlarçeşme Mah. 1115. Sk.Tasarımcılar İş Merkezi Kat:2 No: 22 Esenyurt / İSTANBUL
0533 449 83 49
kenanbayrak82@gmail.com

Hakkımızda

Fore Kazık Nasıl Yapılır? Fore Kazık Firması Balkaya Zemin

Hakkımızda

İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Balkaya Zemin, Türkiye’de zemin mühendisliği konusunda uzman bir mühendislik şirketidir.  Makine parkında bulunan ekipman kapasitesi ve oluşturmuş olduğu proje ekibi ve bakım personeliyle ulusal ve uluslararası alanda üstlenmiş olduğu  zemin güçlendirme, derin temel işleri, iksa ve şev stabilitesi işlerini başarıyla tamamlamış, müşterilerinin takdirini uyguladığı kaliteli işçilik ile kazanmış bir firmadır. Balkaya Zemin, envanterinde bulunan kendi sahip olduğu makine ve ekipmanlarıyla zemin ıslahı, fore kazık, mini kazık, ankraj, iksa ve jetgrout imalatlarını herhangi bir aracı firma olmadan sahip olduğu profesyonel mühendislik kadrosu ve deneyimli personeliyle gerçekleştirmektedir.

2014 yılında tek makinayla başladığımız ve sonrasında sunduğumuz başarılı hizmetlerin bize kazandırdığı Pazar itibarıyla makine parkımızı ve personel kadromuzu genişletmiş, akabinde gün ve gün ilerleyen, kalite standartlarını her şeyin üstünde tutup üstlenmiş olduğumuz işin sorumluluğunu bilerek yolumuza devam etmekteyiz. Bugüne kadar Türkiye’de birçok projeye imza atmış, müşteri memnuniyetini çok iyi şekilde tamamlamış bir firmayız.

Üstlenmiş olduğumuz işlerde bir projenin parçası olduğu bilinciyle proje yönetim ekibinin profesyonel bir parçası olarak faaliyetlerimizi ana şartnamelerde geçen teknik detaylara uygun olarak hizmet sağlamakta ve mühendislik anlayışıyla işlerimizi yürütmekteyiz.  Taahhüdümüz altındaki işlerin zamanında ve gereken imalat kalitesinde tamamlanması için tüm tecrübe ve profesyonelliğimizi işverenle paylaşıp mühendislik kalitesini yaptığımız işe sonuna kadar yansıtırız. Sağladığımız hızlı, verimli ve güvenli hizmet sayesinde yakaladığımız başarı, işimize gösterdiğimiz profesyonel yaklaşımla, kaliteli makina kullanımı ve yetkin eleman istihdamıyla sağlamlaşmaktadır. Sahada ve saha dışında profesyonel çalışma alanları yaratmak önceliğimiz ve ilkemizdir.

Kaliteli mühendisler, yöneticiler, uzman operatörler, tasarımcılar ve mekanik bakım personelinden oluşan sağlam bir ekibimiz bulunmaktadır.  Çoğu çalışanımız şirketimizin kuruluşundan bu yana şirketimizin ve yaptığımız işlerin bir parçası olmuştur ve çoğunun da bizden önceki çalışma hayatlarında branşları gereği uzun yıllara dayanan deneyimleri bulunmaktadır.  Çalışanlarımızın deneyimlerine değer veriyor ve ekibimizin üyelerinin bizim giriştiğimiz işlerde devamlılığını bir prensip olarak benimsiyoruz. Bunun yanı sıra ekibimizi diri tutabilmek için de iş arayan yeni mezun mühendisleri ve yetenekli personelleri de her zaman hoşgörüyle karşılıyor, onları da şirketimizin devamlılığı için bir kaynak olarak görüyoruz.

Balkaya Zemin, personellerinin yaptığımız iş konusunda deneyimli ve eğitimli olmasını beklemektedir ve personellerimizin eğitimlerine son derece önem vermektedir. Bunun yanı sıra çalışanlarımızdan gelecek, yenilikçi fikirleri de destekliyoruz. Başarı felsefesinin temelinde ekip kurabilmek ve ekibi yönetebilmek yatmaktadır. Bu yüzden insan kaynaklarına son derece önem vermekteyiz.

Tags: , , , ,

Open chat
Powered by